Hebei Oulite Import & Export Trading Co., Ltd

Kiedyś współpraca, serwis posprzedażny na całe życie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Certyfikaty
Dziękuję za gościnę. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, w najbliższej przyszłości będziemy mieć dobrą współpracę.

—— Alisa

Dobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary są dostarczane na czas i ładna paczka.

—— Lionel Lobo

Dziękujemy za dobrą obsługę posprzedażną. Doskonałe wsparcie szkoleniowe i technologiczne bardzo mi pomaga.

—— znak

 • Linia produkcyjna

  Hebei Oulite Wire Mesh Machine Co., Ltd została założona w 1988 roku, dostarczamy głównie maszynę do rysowania linii prostych, linię do produkcji drutu ocynkowanego, maszynę ogrodzeniową itp.

  Przeciągarka do drutu prostego jest wysokiej klasy urządzeniem do ciągnienia drutu opracowanym i wyprodukowanym przez technologię trawienia i absorpcji. Główne cechy: Bęben ma chłodzenie wodne z wąskimi szczelinami, matryca ciągnąca przyjmuje bezpośrednie chłodzenie wodne, a efekt chłodzenia jest dobry. Przyjmuje pierwszorzędny mocny wąski pasek klinowy i standardową przekładnię z twardymi zębami, o wysokiej wydajności i niskim poziomie hałasu. Przyjmuje w pełni zamknięty system ochrony, dobre bezpieczeństwo, dostrajanie napięcia, płynne rysowanie i kilka falowników z konwersją częstotliwości AC (lub DC). Programowalny system sterowania), wyświetlanie na ekranie, wysoki stopień automatyzacji, łatwa obsługa, doskonała jakość rysowanych produktów.

  Nadaje się do ciągnienia różnych drutów metalowych poniżej 16 mm, szczególnie nadaje się do ciągnienia drutu wysokiej jakości, drutu osłoniętego gazem, drutu stalowego platerowanego aluminium, drutu stalowego sprężonego, drutu stalowego węża, drutu ze stali sprężynowej, drutu stalowego z linką stalową oraz drutu ze stali średnio- i wysokowęglowej. itp

  Nowa linia produkcyjna do galwanizacji to nie zanieczyszczająca środowisko, energooszczędna i przyjazna dla środowiska linia do produkcji drutu ocynkowanego, obejmująca urządzenie do odprowadzania drutu, urządzenie do czyszczenia powierzchni drutu, urządzenie do powlekania, urządzenie do suszenia powietrza, urządzenie do suszenia i drut urządzenie zbierające oraz bezzanieczyszczeniowy energooszczędny i energooszczędny drut ocynkowany zaproponowany przez wzór użytkowy Produkcja, przedstawiają komplet linii do produkcji drutu, mogą automatycznie zakończyć pełną produkcję drutu, w tym podawanie drutu, prostowanie, usuwanie rdzy , usuwanie kurzu, cynkowanie, suszenie pneumatyczne, mycie i drut. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany, nie wymaga pracy, oszczędza czas i wydajność w porównaniu z istniejącym trybem ręcznym, a cały proces nie zanieczyszcza produkcji, skutecznie zapobiegając zanieczyszczeniu środowiska.

  Zapewniamy linię do produkcji drutu ocynkowanego ogniowo, która produkuje cynkowanie ogniowe

  drut stalowy, jest szeroko stosowany w produkcji ogrodzeń z siatki drucianej i w budownictwie.
  Maszyna do odbierania drutu: przyjmuje odwróconą jednostkę do odbierania śliwki, która przyjmuje zmienną częstotliwość

  silnik regulujący prędkość, a prędkość odbierania jest regulowana. Każda szpula odbiorcza jest wyposażona w

  4,0 kW i silnik 0,75 kW. Kiedy drut jest zajęty, drut jest płaski. Okablowanie jest stabilne i

  waga tarczy wynosi 800-1000 kg, co jest wygodne dla pracowników.

  Automatyczna maszyna do produkcji ogrodzenia z podwójnym spiralnym łańcuchem z siatki diamentowej to cena maszyny

  podwójne podawanie drutu, prędkość produkcji jest dwukrotnie większa niż pojedyncza maszyna do podawania drutu, maszyna jest PLC

  kontroli, więc tolerancja jest bardzo mała +/- 1 mm, niski poziom hałasu i 24 godziny pracy maszyny jest w porządku,

  maszyna nadaje się zarówno do drutu ocynkowanego, jak i powlekanego PCV.

  Może utkać drut o maksymalnej średnicy 5 mm;

  Jedno drutowa w pełni automatyczna maszyna do ogrodzenia z ogniwami łańcucha może produkować siatkę o średnicy drutu 1,5-4,5 mm,

  rozmiar oczka 25 * 25-100 mm * 100 mm

  maksymalna szerokość siatki może być regulowana przez maszynę. Istnieją typy 2m, 3m, 4m

  a maszyna typu 5m, 6m można również dostosować według potrzeb

 • OEM / ODM
  Firma ma sprawny zespół rozwoju technicznego oraz zgromadziła i opanowała pełny zakres doświadczenia w zakresie projektowania, rozwoju, produkcji próbek, produkcji na linii montażowej, zarządzania projektami i standardów kontroli jakości. Zaspokajamy potrzeby klientów dzięki doskonałym produktom i doskonałej obsłudze.

 • R & D
  Nasze centrum techniczne składa się z działu technicznego i działu badań i rozwoju, z zespołem doświadczonych elit technicznych i profesjonalnych inżynierów. Koncentrujemy się nie tylko na badaniach podstawowych, ale także na najnowocześniejszych technologiach o dużej innowacyjności i sile twórczej.

Szczegóły kontaktu
Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Lisa

Tel: 86 18999996781

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas