Hebei Oulite Import & Export Trading Co., Ltd

Kiedyś współpraca, serwis posprzedażny na całe życie

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Certyfikaty
Dziękuję za gościnę. Twoja firma jest bardzo profesjonalna, w najbliższej przyszłości będziemy mieć dobrą współpracę.

—— Alisa

Dobra firma z miłą obsługą, wysoką jakością i dobrą reputacją. Jeden z naszych niezawodnych dostawców, towary są dostarczane na czas i ładna paczka.

—— Lionel Lobo

Dziękujemy za dobrą obsługę posprzedażną. Doskonałe wsparcie szkoleniowe i technologiczne bardzo mi pomaga.

—— znak

Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd
klient z Egiptu Klient z Indii Klient z Indii 2 Klient z Meksyku Klient z Rosji Klient z Uzbekistanu Fabryka budynek biurowy warsztat fabryczny

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : OLT
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 3000000-3500000
Rok założenia : 1988
pc Export : 80% - 90%

Hebei Oulite Wire Mesh Machinery Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie maszyn i urządzeń z siatki drucianej.Od momentu powstania była poświęcona zasadzie usług „jednorazowej współpracy i dożywotniej obsługi posprzedażnej”.Głównymi produktami naszej firmy są

 

Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd profil firmy 0

 

Linia do produkcji drutu ocynkowanego, linia produkcyjna służy głównie do produkcji drutu stalowego ocynkowanego i drutu żelaznego ocynkowanego, produkt jest szeroko stosowany w produkcji różnych siatek drucianych i dziedzin budownictwa.Nasza firma posiada profesjonalny zespół projektowy, który dostosowuje rozwiązania sprzętowe do miejsca pracy klienta.Mamy inżyniera odpowiedzialnego za instalację i uruchomienie do momentu normalnego użytkowania sprzętu.

 

Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd profil firmy 1

 

Maszyna ogrodzeniowa z ogniwami łańcuchowymi jest podzielona na maszynę ogrodzeniową z pojedynczym drutem i maszynę z podwójnym drutem.Przyjmuje silnik serwo, system sterowania PLC, ma wysoką dokładność pozycjonowania, wysoką wydajność, oszczędność pracy, niski poziom hałasu i może pracować nieprzerwanie przez 24 godziny.

Sprzęt do zanurzania obejmuje zanurzanie z siatki rolowanej i zanurzanie z siatki panelowej.Sprzęt wykorzystuje ogrzewanie w wysokiej temperaturze, aby owinąć proszek PVC na siatce drucianej.Przetworzone produkty są piękniejsze i trwalsze.Metody ogrzewania obejmują ogrzewanie elektryczne i ogrzewanie gazem ziemnym.

 

Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd profil firmy 2

 

Jednocześnie spawarka do siatki drucianej, spawana maszyna do spawania drutem, maszyna do ciągnienia drutu, maszyna do drutu kolczastego, maszyna do drutu kolczastego i maszyna do zaciskania siatki drucianej produkowana przez naszą firmę są dobrze odbierane przez naszych klientów.

 

Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd profil firmy 3

Posiadamy profesjonalny zespół produkcyjny i zespół obsługi posprzedażnej, stale rozwijamy i aktualizujemy sprzęt, aby maszyna była bardziej wydajna i inteligentna, dzięki czemu zawsze pozostajemy na wiodącym poziomie w branży.Profesjonalna obsługa klienta utrzymuje komunikację online 24 godziny na dobę, aby szybko rozwiązywać problemy klientów.

 

Chiny Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd profil firmy 4

 

Zapewnienie użytkownikom produktów wysokiej jakości i jak najbardziej kompleksowej obsługi jest misją i dążeniem wszystkich pracowników naszej firmy.Czekamy na kontakt z Państwem wkrótce

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Hebei Oulite Import&Export Trading Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Lisa

Tel: 86 18999996781

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas